SAH podpořil akci Mateřské školy

Tradiční podzimní akce s různými názvy patří k aktivitám pro nejmladší děti v mateřských školách. SAH si tentokrát pozvali organizátoři MŠ Karla Čapka v Krnově. Celá akce proběhla zadarmo v prostorách venkovní zahrady a skončila příjemným zážitkem pro obě strany. SAH ve velmi neúplném složení nejprve hrál jako doprovodná hudba při aktivitách dětí v rámci akce „Uspávání broučků“, poté představil sérii skladeb určenou pro poslech nejmenším posluchačům. Bylo moc hezké vidět děti tancovat na irskou hudbu či se pokoušet zpívat písně z pohádky Včelí medvídci, které SAH nacvičil pouze pro tuto příležitost.

Organizátorům děkujeme za důvěru a doufáme, že byli děti i rodiče s akcí spokojeni. Pokud by měl někdo zájem SAH slyšet v kvalitním nazvučení a kompletním složení, zveme Vás do síně sv. Ducha 19. 12. v 18:00 na tradiční Zimní slunovrat a 20. 12. v 16:00 na Masarykovo náměstí v Ostravě, kde SAH hraje na Vánočních trzích.

Předchozí

Nejnovější příspěvky
Archivy