5. prosince rozjíždíme Badatelský klub!

Dlouhé zimní večery mají jednu výhodu: dá se pozorovat hvězdná obloha, aniž by člověk musel bdít dlouho do noci. Ideální pro naše děti (žáky)! Dovolte tedy, abychom vás pozvali na první schůzku Badatelského klubu Krnov, a to hned za týden – ve čtvrtek 5. prosince. Druhá schůzka proběhne 19. prosince a na té plánujeme první pozorování hvězdného nebe! Po Novém roce se budeme scházet již každý týden.

Chceme nabídnout dětem zajímavé aktivity z oborů jako jsou ASTRONOMIE, FOTOGRAFOVÁNÍ (včetně wildlife a astrofotografie), VIDEO (YT, základy filmové produkce), LOGIKA a MYŠLENÍ V SOUVISLOSTECH (rébusy, šifry, myšlenkové mapy), TECHNOLOGIE (robotika, 3D tisk, virtuální realita, 3D umění…), BADATELSKÉ AKTIVITY (pokusy, výpravy do přírody).

Nejde o klasický „kroužek“, ale systematickou aktivitu zaměřenou na rozvoj nadaných dětí. Postupně budeme rozbíhat i testování IQ a diagnostiku talentu. Organizátorem je „TNT Centrum“ – aktivita projektu MAP Krnovsko, který realizuje město Krnov.

Přihlášku a další informace naleznete na webu TNT Centra: www.tntcentrum.webnode.cz . Informace rád podá: Petr Studnička, 774 04 04 58

Nejnovější příspěvky
Archivy