S písničkou a úsměvem . . .

jde všechno líp. To ví i naši zpěváčci, kteří se ve středu 5. února zúčastnili školního kola pěvecké soutěže.  Pro některé děti byl zpěv do mikrofónu před početnějším publikem premiérou. Repertoár byl pestrý. Zazněly písničky lidové, z pohádek, a také populární od oblíbených zpěváků. Zpívalo se s radostí, s úsměvem a s odhodláním. O příjemnou atmosféru pěveckého odpoledne se postarali také spolužáci, kamarádi, rodiče a všichni, kteří přišli zpěváky podpořit a každý výkon ocenili zaslouženým potleskem. Během rozhodování poroty se děti protáhly u písničky „Yapo“. Diváci, kteří svůj hlas v podobě „diamantu“ přidělili svému favoritovi, rozhodli o divácké ceně „Nejsympatičtější zpěvák“.  A protože v pěvecké soutěži nešlo o soupeření a umístění na pomyslném žebříčku, ale především o přehlídku písní, které děti v dnešní době rády zpívají, rozhodla se porota pro ocenění v podobě tří pásem.

Zlaté pásmo:

Jakub Rejkuba, Ema Střížová, Kateřina Theisová

Eliška Chudycká, Adéla Handlířová, Eliška Niessnerová,

Max Maršálek, Eliška Došlíková, Vanessa Homolková

Marina Jurošková, Eva Martínková, Adéla Šlosarová

Barbora Čerňáková, Marie Šteflová

 

Stříbrné pásmo:

Alena Toporská, Klaudie Zaoralová, Valerie Sedlačíková

Eva Stolková, Anna Frydrychová, Anežka Vašířová

Matyas Pospíšil, Eliška Hauserová, Jan Michna, Adéla Kubicová

Karolína Bučková, Bořivoj Zdráhal, Tereza Hrubá, Karolína Tothová

 

Bronzové pásmo:

Julia Višňovská, Petronela Dvorská

Eliška Šulyová, Nikol Nováková, Michaela Koláčková

Štěpán Martínek, Sophia Servusová, Denisa Hodná

Dominika Juroszová, Eliška Toporská, Barbora Hamplová

                                                      text: Galušková M. a Mrkvanová M., foto: Romanidu N.

 

 

 

Nejnovější příspěvky
Archivy