POETICKÉ  ODPOLEDNE

O tom, že je na naší škole zájem o poezii, nás přesvědčila hojná účast malých recitátorů, kteří se ve středu 4. března zúčastnili akce „Setkání s básničkou“. Svými výkony potěšili nejen porotu, ale také obecenstvo, které jednotlivé recitátory odměnilo zaslouženým potleskem.

Hned na začátku tohoto poetického setkání si všichni účastníci měli možnost procvičit mluvidla na několika jazykolamech. Po vylosování čísel pořadí pak malí recitátoři předvedli, co si na středeční odpoledne přichystali. Během přestávky, kdy porota zasedla k poradě, si děti vyzkoušely svůj důvtip při hádání hádanek. Ti starší pak dostali příležitost zahrát si na básníky. A jak se tedy porota rozhodla?

Zlaté pásmo:

1.- 3. třídy:

Valerie S., Kateřina T., Liliana G., Eva S., Patrik M., Tereza T., Sophia S., Eliška D.

4.– 5. třídy:

Eva M., Matyáš O., Viola K., Pavla R.

 

Stříbrné pásmo:

1.- 3. třídy:

Matěj Š., Tobiáš K., Jakub R., Kryštof K., Nikol S., Tobiáš O., Nikol N., Daniel B., František M., Valérie A. V., Matyas P.

4.– 5. třídy:

Viktorie Č., Barbora H., Bořivoj Z., Nela K., Viktorie K., Adéla P.

 

Bronzové pásmo:

1.- 3. třídy:

Ondřej L., Adriana M., Leopold V., Petronela D., Klaudie Z., Ema K., Magdaléna K., Adéla H., Anežka V., Ivo S., Karolína S., Melina N.

4.– 5. třídy:

Marina J., Julie L., Tomáš L., Tereza Z., Eliška F.

 

Všem účastníkům ještě jednou gratulujeme a postupujícím do okresního kola přejeme hodně štěstí.

                                                        text: Jana Matějková

                                                        foto: Hana Kratochvílová, Renáta Jelínková

 

 

Nejnovější příspěvky
Archivy