Sobotní škola podruhé

Dne 29.2.2020 se u nás na škole uskutečnila Sobotní škola, která otevřela své dveře více jak stovce rodičů. Ti si mohli vyzkoušet spolu se svými dětmi aktivity týkající se výuky matematiky dle metodiky pana Hejného, genetickou metodu čtení, čtenářské lekce, aktivity ve vlastivědě, fyziku, angličtinu a robotiku. Rodiče se mohli dotazovat a diskutovat přímo s pedagogy a zhlédnout vystoupení dětského pěveckého sboru ZŠJN, Brumendo.
Tato aktivita se pojila se čtrnácti dny otevřených vyučovacích hodin, a Dnem otevřených dveří ve čtvrtek 27.2.2020
Veronika Nováková Matelová

Vydařená sobotní akce na naší škole … Sobotní škola ZŠJN Krnov 2020

Zveřejnil(a) ZŠJN Krnov dne Sobota 29. února 2020

Právě probíhá Sobotní škola

Právě probíhá Sobotní škola

Zveřejnil(a) ZŠJN Krnov dne Sobota 29. února 2020

Nejnovější příspěvky
Archivy