JAK JSME NADĚLOVALI RADOST

Krabice od bot skrývají radost z dárku nejen pro obdarované! 

Rok se s rokem sešel a opět se přiblížil krásný předvánoční čas. Doba těšení se na Ježíška a s ním i na dárky. Je to také období konání dobrých skutků. Tuhle myšlenku děti z 5.C třídy naší školy vzaly za svou a na vlastní popud se připojily ke sbírce Slezské diakonie – Daruj dárek pro děti z chudších rodin celého Krnovska.
Navázaly tak na loňskou akci Krabice od bot, které se zúčastnilo mnoho dětí, rodičů a učitelů naší školy. Letos to dlouho vypadalo, že v tradici nebudeme pokračovat, ale přesto nakonec zvítězila myšlenka, že i málo dárečků stojí za to.
Během čtyř dnů se nám spolu s dětmi z 3.C a z 5.B podařilo nasbírat skoro 50 krásně zabalených dárků, které rozzáří nejen dětské oči u stromečku.
Mnohokrát děkujeme všem dětem, rodičům a učitelům, kteří v šibeničním termínu připravili, nakoupili a s láskou zabalili vánoční dárky.
DĚTI SI OPĚT ZAŽILY POCIT, ŽE OBDAROVAT NĚKOHO JE NĚKDY MNOHEM VÍCE, NEŽ DÁREK DOSTAT!
Za 5.C  Petra Kořistková a Alena Dlabajová

Předchozí

Archivy