Zápis do prvních tříd

Milí rodiče a budoucí prvňáčci, i když se zápis uskuteční většinou elektronicky, chceme vám nabídnout i možnost “individuálních on-line setkání” přes Meet. Vše potřebné o zápisu budoucích prvňáčků na naší školu, který proběhne v Krnově v týdnu od 5.4. – 9.4. 2021 se dozvíte ZDE

 

 Jak vidí školu rodiče našich žáků? Připravili pro Vás informační leták.

Youtube: video od našich prvňáčků pro nové kamarády

Youtube: video o škole – rodiče rodičům

MÁME AKČNÍ FACEBOOK

 

🖍 ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY SE BLÍŽÍ, vybíráte pro Vašeho budoucího prvňáčka školu❓
V tomto balíčku na Vás čekají informace o škole, o výukových metodách, všechny potřebné kontakty a originální samolepka. Napište nám, zavolejte a obálka poputuje přímo k Vám. Můžete si ji také vyzvednout na recepci školy.
Kontakt: 554 617 588, [email protected], [email protected]
aa
Těšíme se na setkání s vámi u zápisu!

 

 

Archivy