Julie soutěžila v AZ kvízu junior

Na začátku letošního roku byla žákyně 7. třídy Julie Lihaříková pozvána na natáčení oblíbeného soutěžního pořadu AZ kvíz junior. Na začátku natočili soutěžící krátký medailonek a šlo se soutěžit. Julii se první kolo vydařilo a svou soupeřku přehrála, čímž si zajistila postup do finále. V něm se utkala s vítězem prvního kola. Julie bojovala, ale na vítězství to nestačilo. Nicméně si zajistila postup do superfinále. Zde změřila síly s předchozími vítězi. V prvním kole narazila na budoucího vítěze, kterému darovala vítězství až v konečném rozstřelu. Nervozita zapůsobila a soupeř šel do finále. Naše žákyně rozhodně zanechala dobrý dojem a vysloužila si pochvalu jak od soupeřů, tak od samotného moderátora. Julii gratulujeme. A pokud máte odvahu zkusit to taky, tak hurá do toho!!!! 

Oba díly najdete na odkazu níže. Vysílány byly 18. a 25. března.

Odkaz: https://decko.ceskatelevize.cz/az-kviz-junior

Martin Klečka

Archivy