Konec rotační výuky na 1. stupni

Od pondělí 17. května mohou všechny třídy prvního stupně přejít zpátky na prezenční výuku ve škole. Výuka i provoz bude probíhat téměř bez omezení jako před koronavirovou uzávěrou. Jedinými podmínkami zůstává povinnost 1x týdně testovat a nosit roušky v budově školy.

Kterými vchody budou děti do školy chodit?

• žáci 1. stupně budou přicházet zadním a předním vchodem pavilonu B, tak jako v září na začátku školního roku
  • šatny budou stejné jako na začátku školního roku

Budou zase speciální časy příchodu do školy?

• začátek výuky bude pro všechny od 8:00 hod. vstup do školy bude umožněn od 7:40 hodin

Bude v plném provozu školní družina?

Bude při výuce nějaké omezení?

• výuka bude téměř bez omezení jen TV bude muset probíhat pouze venku a v HV se nebude moci zpívat

Musí se děti stále testovat a nosit roušky?

• stále platí povinnost testovat 1x týdně (v pondělí) antigenními testy
  • jednáme s dodavatelem o možnosti testovat 1x 14 dní RT-PCR “plivacími” testy (o výsledku budeme informovat)
  • stále platí povinnost mít roušky v budově školy (po dobu větrání si žáci, mohou roušky sundat)

Karel Handlíř