ZŠJN má sportovní talent – finále

Naše soutěž ZŠJN má sportovní talent postoupila ke své konečné fázi.
Do soutěže se přihlásilo 10 žáků z prvního stupně a 3 žáci z druhého stupně. Ti měli pak za úkol natočit a poslat video, ve kterém předvedli něco ze svého sportovního umění. A protože počet přihlášených dětí byl menší, než jsme očekávali, rozhodli jsme se, že do finále postoupí všichni soutěžící. Jsem za to moc rád, protože vybírat, které video je lepší nebo nápaditější, by byl velmi těžký úkol. Již teď bych ale chtěl všem dětem i jejich rodičům poděkovat za vynaloženou aktivitu a snahu, protože je na co se dívat.
A co bude dál, kdo bude konečným vítězem?
O tom rozhodne hlasování.
Hlasování proběhne prostřednictvím odkazu, který naleznete níže, stejně tak i všechna soutěžní videa, abyste se mohli podívat, co naši žáci předvedli a natočili. Své hlasy můžete posílat od 28. 4. do 5. 5. 2021.
Věřím, že finále bude napínavé až do konce, ale ať už vyhraje kdokoli, pro mě jsou vítězové všichni. Chtělo to velkou odvahu v naší soutěži vystoupit a odvahu, tu já velmi oceňuji.
Viktor Petrskovský
Nejnovější příspěvky
Archivy