Halloweenská párty

Ve středu 20.10. a ve čtvrtek 21.10. se děti z 1., 5.  a 6. oddělení ŠD vydaly do dětského klubíku DINO za dobrodružstvím, které slibovalo spoustu napětí.
Už od rána pobíhaly ve strašidelných kostýmech a nemohly se dočkat odpoledne. V klubíku nás čekaly dvě “čarodějnice”, které nás připravily na to, co nás čeká. A že to bylo hodně děsivé, o tom nebylo pochyb. Stezka, kterou děti musely projít vedla temnými chodbami sklepa, osvětlenými skomírajícími plamínky svíček. Každou chvíli děti narazily na tajemnou krabici plnou pavučin. “Co je asi v krabici? Kdo si troufne sáhnout dovnitř?” Strach s odvahou bojují. “Kdo vyhraje?” Někdo tajemství odhalí, někdo si ještě musí počkat. Brrrr!! Hadi, žáby, pavouci, mozek…. Vše za stolem hlídá zlá čarodějnice. Cesta je nekonečná. Ještě nakrmit hladovou příšeru a jsme venku. Uf!! Máme to za sebou.
Za odměnu, že jsme byli odvážní a stezku prošli, jsme si mohli nazdobit perníček a pohrát si v herně.
Bylo to moc hezké odpoledne. Už teď se těšíme na další dobrodružství.
Text Ivana Wiesnerová
Foto Ivana Wiesnerová, Blanka Šrubařová
Archivy