Individuální konzultační schůzky

Vážení rodiče, individuální konzultační schůzky budou tentokráte zase on-line. Uskuteční se ve středu a ve čtvrtek 10. a 11. 11, od 16:00 – 18:00 hodin. Osobní setkání je možné pouze ve výjimečných případech ve čtvrtek na předem domluvené schůzce. Učitelé pro vás otevřeli on-line individuální konzultace, na které se můžete přihlásit přes Edupage. Už nyní si můžete rezervovat čas. Na on-line konzultaci upřednostňujeme naše setkání ve trojici učitel-rodič-žák.

Těšíme se na Vás.

Rezervaci lze provést v účtu Edupage přes internet (ne v aplikaci). V levém menu stiskněte ikonu Komunikace, z nabídky vyberte ikonu Konzultační hodiny. V daném dni stiskněte červené tlačítko Rezervovat konzultaci. Učitele si vyberete modrým tlačítkem + chci se zapsat i k jiným učitelům. Označte, o které učitele máte zájem a stiskněte zelené tlačítko Vybrat. U každého učitele si vyberte čas konzultace klikem na zelené políčko rozvrhu. Po ukončení volby klikněte na zelené tlačítko Hotovo.

Před třídními schůzkami se na čas své rezervace stejným způsobem můžete podívat a přihlásit se.

Pokud byste s rezervací měli problém, obraťte se na třídního učitele nebo na vedení školy. Rádi vám pomůžeme.

Karel Handlíř

Nejnovější příspěvky
Archivy