Zpívá celá družina

Ve čtvrtek se I. a IV. oddělení školní družiny domluvilo, že si společně zatancují, zazpívají a zasoutěží. Po dlouhé době se tak ze třídy linuly krásné melodie známých i méně známých písníček z pohádek, filmů, o zvířatech a spousta dalších. Zazněly i moderní písničky a nechyběl ani stylový rap. Nervozita byla veliká, ale všichni zpěváčci to zvládli na výbornou. Bylo vidět, že se děti pečlivě připravovaly a své vystoupení někteří doladily i kostýmy. Rozhodnout, která píseň byla opravdu nejlepší, byl pro přísnou porotu velmi nesnadný úkol. Po sečtení všech bodů přece jen rozhodla a nejlepší zpěváčci si převzali drobné upomínkové dárky. Všechny děti pak dostaly na památku i upomínkový obrázkový list a malou sladkost. Důležité bylo, že i přes velikou trému a ostych, se nakonec odvážily před obecenstvo předstoupit všechny děti a ukázat své pěvecké umění. Gratulujeme všem.

text: Blanka Šrubařová

foto: Lenka Okapalová

Archivy