Kurz českého jazyka / Курс чеської мови

Na základě dohody s rodiči našich ukrajinských dětí otevřela škola od 4.4. 2022 kurzy českého jazyka pro cizince. Kurzy budou probíhat pravidelně v pondělí a ve čtvrtek od 16:00 – 17:30 hod. Kurz je zdarma. Kapacita kurzu je omezena počtem 16 osob. Sraz účastníků u hlavního vchodu do školy 10 min. před zahájením lekce. V případě dalších zájemců kontaktujte ředitele školy na e-mailu handlir@zsjnkrnov.cz nebo osobně.

kurz max. kapacita kurzu počet volných míst
český jazyk pro cizince 1 16 0

Kurzy povede: Monika Bartová a Martin Hlaváček

Děkujeme, že kurzy sponzorsky podpořila firma  EDS Trade s.r.o

 

Курси чеської мови відбуваються регулярно по понеділках і четвергах з 16:00 до 17:30.

Зустріч учасників біля центрального входу до школи 10 хв. перед початком.

Потужність курсу вже заповнена!

Karel Handlíř

Nejnovější příspěvky
Archivy