Okresní kolo v kopané

Po delší covidové pauze jsme opět dostali možnost změřit své síly s žáky dalších okresních škol v kopané. Tradiční McDonald´s cup se tentokrát konal pod záštitou naší školy a proběhl 25. dubna na fotbalovém stadionu v Krnově. Zpočátku o turnaj nebyl zájem, ale nakonec dorazilo v kategorii žáků 1. až 3. třída 6 týmů a v kategorii 4. až 5. třída 9 týmů. Je vidět, že dětem pohyb a soutěže chyběly. U nižší kategorie jsme šli hlavně sbírat zkušenosti a užít si zábavu. Los nám nadělil těžké soupeře, ale hráli jsme statečně. Nicméně na postup to nestačilo. Naši starší žáci předvedli super výkon proti týmům z Úvalna a z Krnova, kde hojně nadělovali góly. Bojovalo se naplno a hra měla místy vysokou úroveň. Stopku nám ukázal až v posledním zápase tým z Rýmařova, pozdější vítěz turnaje. Do dalších bojů se nám postoupit už nepodařilo a celkově jsme obsadili 5. místo. Žákům děkujeme za reprezentaci školy a budeme se těšit na další ročník.

Martin Klečka a Martin Kopeček

Nejnovější příspěvky
Archivy