Krnovská vlajka na stupních vítězů

V sobotu 4.6. proběhlo v Karlových Varech MČR v karate. Na mistrovství získal pozvání i nově založený oddíl karate, který pracuje pod hlavičkou Slezské Orlice a s podporou ZSJN Krnov. Čtyři reprezentanti Krnova se neztratili a na stupních vítězů se tak mohla několikrát ukázat i vlajka Krnova. Sascha se stal šampionem a přivezl domů titul mistra ČR, Dmytro pak vybojoval 3. místo.

Nový oddíl karate tvoří více jak 20 ukrajinských dětí. Trenérem je Oleh Vorobiov, který byl váženým trenérem na Ukrajině a hned v březnu, po příchodu do Krnova se pustil do trénování a je vidět, že jeho práce nese ovoce. Od září plánuje rozšířit nabídku i pro české děti a možná i rodiče.

Saschovi (student gymnázia Krnov), Dmytrovi (žák 8.C), Artemovi (4.A) a Sofii (2.B) i panu trenérovi Olehu Vorobiovi a celému oddílu karate gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci města Krnova.

text: K. Handlíř, foto: O. Vorobiov

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy