Šachový úspěch Tadeáše

Tadeáši, gratulujeme k postupu na Mistrovství ČR!

Ve dnech 25. 10. – 30.10. proběhlo v Loučné nad Desnou Mistrovství Moravy a Slezska mládeže v šachu. Turnaje se zúčastnili šachisté ve čtyřech kategoriích (10, 12, 14 a 16 let) z krajů Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský a Vysočina.

Husarský kousek se podařil žáku ZŠJN Tadeáši Střížovi, který celý turnaj absolvoval ve skvělé kondici a svoji přesnou hrou postupně ničil všechny favority, které mu los připravil. Ani jednou neprohrál a s 6,5 body z devíti možných (vítěz 7,0 bodů), obsadil vynikající 4. místo, které mu zajistilo postup na MČR v kategorii U 14. Úžasná pracovitost a skvělá příprava našeho talentovaného hráče mu přinesla sladké ovoce. Gratulujeme a Tadeášovi přejeme úspěch na MČR, které se bude konat v roce 2023.
Celkově si mladí šachisté z MMaS odvezli 5 postupových míst na MČR, dva z nich si vybojovali ve svých kategoriích bronzové medaile.
Šachy Krnov

Následující

Archivy