DÁREK PRO BUDOUCÍ PRVŇÁČKY

Vybíráte školu pro svého budoucího prvňáčka?

Milí budoucí prvňáčci, rodiče,
blíží se váš velký den – zápis do 1 třídy. S tím je spojeno rozhodování, kterou školu si vybrat, aby vám plně vyhovovala – výukou, přístupem, mimoškolními aktivitami.
aa
Klub rodičů ZŠJN pro vás připravil balíček plný zajímavých informací o naší škole, vlastních zkušeností rodičů, s dopisem paní učitelky a malým dárečkem.
Balíček pro budoucího prvňáčka máme pro vás připraven na recepci školy, můžeme vám jej také doručit /stačí si o něj napsat na email [email protected] nebo smskou na 775 982 422/.
Přejeme vám úspěšné vykročení do nové etapy. A pokud si pro zápis vyberete naši školu, těšíme se na osobní setkání!
a

Zápis do 1. tříd proběhne na ZŠJN Krnov v termínu 17. 4. – 18. 4.

♥ Pro které ročníky je zápis určen, co na děti čeká, co potřebují k zápisu rodiče a kolik tříd budeme otevírat – vše se dozvíte ZDE

Ve škole naplňujeme naši vizi 5P

Podnětné a příjemné prostředí školy  – více zde
Pedagogové, kteří se sami dále vzdělávají – více zde
Pokrokové a moderní výukové metody – více zde
♥ Podporující individuální přístup – více zde
♥ Pestrá nabídka mimoškolních aktivit – více zde
a
Naši prvňáčcci a druháci už se moc těší na nové kamarády a posílají jim vzkaz: ” Škola nás baví!”