PŘIJĎTE SI S DĚTMI ZASPORTOVAT S RADOSTÍ

Pro  současné i budoucí prvňáčky naší školy jsme připravili skvělé sportovní odpoledne!

Na zdravý pohyb u nás dbáme – úžasná sportovní hala ♥ /skoro/ nikdy nespí  – hodiny tělocviku, sportovní kroužky, oddílové tréninky, lezecké lekce na stěně, volejbalové a florbalové turnaje, gymnastická klání, ale třeba i šachová mistrovství – pořád se zde něco děje.

Pro naše budoucí prvňáčky a jejich kamarády z 1. stupně jsme připravili báječné sportovní odpoledne, kde si budou moci radost z pohybu užít dosyta. Nezáleží na pohybovém talentu, pro každého se najde místo, aktivita i výzva!

SPORTUJEME S RADOSTÍ A UČÍME SE POHYBEM:

• rozvíjíme pohybové dovednosti a sportovní talent,
  • sportujeme hrou a zapojujeme různorodé aktivity,
  • zaměřujeme se také na rozvoj grafomotoriky,
  • zapojujeme aktivity s přesahem do logopedie,
  • víme, jak účinně pomoci různým pohybovým nápravným cvičením.

KDY, KDE A CO S SEBOU?

• 2. března 2023, 16:00-17:00
  • ZŠJN KRNOV, Janáčkovo náměstí 17, Krnov
  • SEJDEME SE NA 1. STUPNI ŠKOLY – VSTUP B –  mapka https://1url.cz/ZrOol