POJĎTE SI HRÁT NA ŠKOLU

Pojďte si hrát na školu!

Milí budoucí prvňáčci, už se těšíte do školy? Pojďte si ji vyzkoušet spolu s rodiči i s paní učitelkou.

Bude to zábava a dobrodružství: objevíte radost z poznávání, prohlédnete si školu a potkáte své budoucí kamarády.

• BAVÍME SE MATEMATIKOU – 16. února, 16:00-17:00

• Matematika je velká hra – čísla, tvary, čas… to je velký svět matematiky!
  • SPORTUJEME S RADOSTÍ – 2. března, 16:00-17:00

• Pohyb je radost! A v naší úžasné tělocvičně si jej užije každý – tolik sportovních aktivit čeká jen na tebe!
  • HRAJEME SI S PÍSMENKY – 13. dubna, 16:00-17:00

• Království knih skrývá netušená dobrodružství. Písmenko po písmenku se před tebou otevřou dveře do nového, kouzelného světa příběhů. A je docela možné, že právě ty brzy nějaký krásný příběh sám napíšeš.

Organizační informace:

• Na jednotlivé termíny je potřeba se předem přihlásit, potřebujeme vědět, kolik dětí přijde.
  • Přihlášení online zde
  • Uvítáme vás v daném termínu vždy na recepci školy, pavilon A  – blíže to je ze Seifertovy ulice, mapa: https://1url.cz/ArgOx
  • Výuky se mohou účastnit děti spolu s rodiči, ale ty odvážnější děti si ji mohou vyzkoušet i samy. Rodiče je doprovodí do školy a domluvíme se konkrétně přímo na místě.

a

Těšíme se na setkání s vámi!

a

Milí budoucí prvňáčci! Vaši kamarádi, kteří již do školy chodí vám posílají vzkaz. Ve škole je to baví a těší se na vás. Na co se můžete ve škole těšit? Poslechněte si… ZÁPIS DO 1. TŘÍD NA ZŠJN KRNOV – 17.-18. DUBNA 2023.  Těšíme se na vás!  Youtube video