V hlavní roli “ENGLISH“

V únoru se na naší škole již tradičně konalo školní kolo soutěže v anglickém jazyce. Zúčastnilo se ho celkem 64 studentů ve dvou kategoriích 6.-7. a 8.-9. ročník a mnozí z nich nás překvapili svými výbornými komunikačními dovednostmi. Rozhodnout, kteří studenti postoupí do okresního kola byl pro nás tvrdý oříšek. Za každou kategorii se může zúčastnit pouze jeden.
Studenti, kteří postoupili do okresního kola, prokázali kvality své jazykové vybavenosti v konkurenci ostatních základních škol. Adéla z 9.ročníku získala krásné 7.místo a Matouš ze 7.ročníku obsadil 3.místo. Oběma studentům blahopřejeme a přejeme jak další úspěchy tak radost z učení.
Všem studentům děkujeme nejen za zájem a nadšení, ale i odvahu se do soutěže přihlásit a získat tak cenné zkušenosti.

Kabinet AJ

Archivy