V PONDĚLÍ DO ŠKOLY V MODRÉM!

Janáčkova “pětka” svítí modře !

Podporujeme akci DUBEN – MĚSÍC POROZUMĚNÍ AUTISMU. Takže zapátrejte ve skříni a v pondělí 3. dubna přijďte do školy v modrém tričku, mikině, teniskách, s modrým šátkem, modrým lakem na nehtech nebo třeba v modré paruce…
a
Pro podporu akce Česko svítí modře připravujeme tradiční a oblíbený Modroběh ve středu 26. dubna
a
Víte, že se na autistickém spektru pohybovalo mnoho výjimečných lidí, kteří posunuli hranice lidského poznání a možností? Například:  Albert Einstein, Andy Warhol, Thomas Jefferson, Hans Christian Andersen, Wolfgang Amadeus Mozart. Ze současníků jsou to například: Anthony Hopkins, Greta Thunbergrová, Bill Gates, Susan Boyle, Elon Musk nebo sám Dr. Sheldon Cooper, B.S., M.S., M.A., Ph.D., Sc.D.
a
a
Malá vzpomínka na minulý rok v modrém:
a

Předchozí

Následující

Archivy