Odpoledne s poezií

Poslední březnová středa patřila našim recitátorům 1. stupně, kteří se zúčastnili školního kola recitační soutěže. Celkem 43 dětí zúročilo svou pečlivou přípravu. Porotě i spolužákům nabídli k „ochutnávce“ pestrou škálu veršů dětské poezie převážně českých autorů. Všichni recitovali s velkým nasazením a pozorní posluchači odměnili každého recitátora zaslouženým potleskem. Také porota nešetřila chválou a ocenila zdařilé výkony všech dětí. Básničky nás zkrátka baví a recitujeme s chutí a rádi … Společně jsme prožili příjemné odpoledne.

1.třídy:

 1. místo: Eliška Minariková
 2. místo: Karolína Stolková
 3. místo: Viktorie Nečesaná

2.třídy:

 1. místo: Michael Mrůzek
 2. místo: Simona Burešová
 3. místo: Anežka Doupalová

3.třídy:

 1. místo: Sofie Kilhof
 2. místo: Emma Čepková
 3. místo: Zuzana Niessnerová

4.třídy:

 1. místo: Kateřina Theisová
 2. místo: Ellen Andršová
 3. místo: Petr Matějka

5.třídy:

 1. místo: Magdaléna Kačmárová
 2. místo: Tereza Theisová
 3. místo: Eliška Šulyová

text: M. Galušková, foto: V. Svobodová

Nejnovější příspěvky
Archivy