Pozvánka na individuální konzultace s učiteli

Vážení rodiče, zveme vás, spolu s vašimi dětmi, na třídní schůzky, které se budou konat na naší škole 9.11. 2023. Konzultovat s vyučujícími můžete od 15:30 do 18:00 hod. Stejně jako v minulých letech můžete využít rezervační systém, který by měl zabránit dlouhým frontám před třídami a umožnil vám domluvit si konzultaci s učitelem na určený čas. Návod na rezervaci najdete v článku.

Dále jsme pro vás pro zpestření připravili ještě prodejní výstavu knih. Knihy budou vystaveny v chodbě mezi pavilony a jedná se o zajímavé především edukativní tituly a beletrii knihkupectví Kapitola. Abyste měli na knížky klid otevřeme školu pro rodiče od 15:00 hod.

Nebude chybět ani čaj a dobrá káva od od Klubu rodičů.

Při konzultačních schůzkách upřednostňujeme model setkání: učitel – žák – rodič. Máme zkušenost, že v tomto složení jsou konzultace nejvíc přínosné.

Rezervaci lze provést v účtu Edupage přes internet (ne v aplikaci). V levém menu stiskněte ikonu Komunikace, z nabídky vyberte ikonu Konzultační hodiny. V daném dni stiskněte červené tlačítko Rezervovat konzultaci. Učitele si vyberete modrým tlačítkem + chci se zapsat i k jiným učitelům. Označte, o které učitele máte zájem a stiskněte zelené tlačítko Vybrat. U každého učitele si vyberte čas konzultace klikem na zelené políčko rozvrhu. Po ukončení volby klikněte na zelené tlačítko Hotovo.

Před třídními schůzkami se na čas své rezervace stejným způsobem můžete podívat a přihlásit se.

Pokud byste s rezervací měli problém, obraťte se na třídního učitele nebo na vedení školy. Rádi vám pomůžeme.

Při konzultačních schůzkách upřednostňujeme model setkání: učitel – žák – rodič. Máme zkušenost, že v tomto složení jsou konzultace nejvíc přínosné.

Těšíme se na vás.

Karel Handlíř

Nejnovější příspěvky
Archivy