Sadařova stezka Sosnová + Bezručův vrch

Říjnové počasí láká ven a tak jsme jej využili a udělali si sobotní výlet a prošli si Sadařovu stezku v Sosnové. Nejprve nás čekala ochutnávka moštu firmy Vitaminátor a prohlídka králíčků a staré techniky, kterou museli prozkoumat téměř všichni. Cestou sady nás čekaly otázky a úkoly. Pro změnu jsme potrénovali i svaly na lanovém centru a odpočinuli si v lese. Když jsme zdárně spnili všechny sadařovy úkoly, tak nás čekalo zasloužené opékání. Mé obrovské díky patří všem rodičům, kteří nás dopravili a doprovodili na tento krásný výlet, užili jsme si společně pohodové dopoledne.
V dalším týdnu jsme se ještě v rámci družiny vydali prozkoumat lokalitu Bezručova vrchu. Určili jsme dřeviny v okolí a “kouzelným kukátkem” jsme objevovali taje v přírodě. V lese jsme se pustili do stavby domečků z větví a závěrem jsme váleli sudy – to byla legrace. No prostě parádní družinové odpoledne.
Andrea Sidopulosová
Archivy