Bobřík informatiky

Minulý týden se žáci osmých tříd zúčastnili on-line soutěže Bobřík informatiky. Po dvou tréninkových kolech, kdy si zkoušeli testy z minulých ročníků, se pustili do záludných otázek tentokrát na ostro. Čekalo je dvanáct různě těžkých zkoušek informatického myšlení. Museli si poradit např. s programováním, vyřešit soutěž v přetahování lanem nebo umístit zásilku do správného boxu. A že to nebylo vždycky úplně jednoduché! Všechno museli stihnout do 40 minut a za špatnou odpověď se navíc odečítaly body podle obtížnosti otázky.
Děkujeme všem, kteří se toho nezalekli a gratulujeme úspěšným řešitelům.
Pokud si chcete sami vyzkoušet některý z testů z minulých let, můžete přímo na stránkách soutěže ibobr.cz nebo na tomto odkazu.

Úspěšnými řešiteli se stali:

1. Ema Hájková 168 bodů
2. Petr Hlaváč 165 bodů
3. Tereza Melcrová 161 bodů
4. Sabina Ryšková 138 bodů
5. Samuel Vysloužil 133 bodů
6. Petr Závodský 133 bodů
7. Viktorie Čechová 128 bodů
8. Jan Sobek 127 bodů

kabinet informatiky

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy