KRABICE OD BOT

Rok se s rokem sešel a opět je tady naše oblíbená sbírka Krabice od bot.

Milí rodiče,

již čtyři roky děláme společně radost malými skutky: zabalenými vánočními  dárky pro děti ze složitých poměrů či z dětských domovů.

Loni se nám podařilo zabalit rekordní počet dárečků pro starší  děti mezi 10-18 lety(pro chlapce i pro dívky).

Zkusíme to opět letos?

Děti by určitě uvítaly nějaké kapesní hry, kosmetiku, drogerii, rukavice, ponožky, psací potřeby… klidně něco i sladkého 🙂

Prosíme o pomoc ty z vás, kteří máte možnost připravit dáreček, zabalit jej do krabice a označit, zda je pro holku nebo kluka a připsat cedulku s věkem.  My pak všechny nasbírané dárky odneseme do Slezské diakonie Krnov. Každoročně přinášíme společně dětem velkou radost            a štěstí.

Letos poprvé sběrné místo Slezské diakonie umožňuje donést dárek také pro maminku, tatínka nebo pro rodinu.

Více o akci zde: https://www.krabiceodbot.cz/

Dárečky sbíráme ve škole do 5. prosince.

Tento den sbírka končí a my je společně odneseme.

Děkujeme za jakýkoliv dárek. Za radost, štěstí a dobrý skutek, který je v dnešní době tak moc potřeba.

Petra Kořistková s třídou 5.B