Naši florbalisti postupují na kraj!

Tak se to povedlo! Postupujeme z 1. místa do kraje!

Naši žáci zazářili a postoupili do krajského kola. Dnešní florbalový turnaj přinesl nejen vzrušení a vášeň pro tento skvělý sport, ale také úžasný úspěch pro náš školní tým. Celkem devět týmů z  okresu se utkalo v napínavých zápasech. Naši žáci předvedli neuvěřitelný výkon        a nakonec se stali vítězi turnaje, což jim zajistilo postup do krajského kola.

 

Výkony našich florbalistů byly technicky brilantní, kluci hráli zodpovědně jako jeden tým. Každý hráč přispěl k úspěchu týmu, a to nejen svými individuálními dovednostmi, ale i skvělou spoluprací na hřišti. Rodiče mohou být s hrdostí svědky toho, jak jejich děti rostou nejen jako sportovci, ale také jako zodpovědní a týmoví jedinci. Nyní s postupem do krajského kola nás čeká další výzva.

Díky Matyáši, Honzo, Františku, Ivo, Michale, Matěji, Tobiáši, Adame, Petře a Jakube! Byli jste skvělí!

Držte s námi školnímu týmu palce!

Předchozí

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy