MÁME 4. NEJ TÝM V KRAJI!

 

Premiéra na kraji se našim florbalistů povedla!

‍♂️
Být 4. nejlepším týmem bereme za úspěch, navíc, když k bronzu chyběl je malinkatý krůček. Díky, kluci, jste borci!

 

Dnes se žáci 6. a 7. tříd zúčastnili florbalového krajského kola v Raškovicích.  Ve skupině jsme nastoupili proti Bystřici, která nad námi vyhrála 2:0, poté naši kluci porazili Havířov 2:1. Postoupili tak z tabulky na druhém místě. O postup do finále bojovali proti Kopřivnici, ale bohužel prohráli 5:0. Nezbylo než se soustředit a hrát o třetí místo. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané a v posledních sekundách naši kluci vybojovali remízu. V prodloužení bohužel dostali gól.

Nic to nemění na tom, že do každého zápasu šli naplno, bojovali a nevzdali se. Čtvrté místo v krajském kole je pro naše kluky krásné umístění.

Nejnovější příspěvky
Archivy