ZVEME VÁS NA VÁNOČNÍ AKADEMII

Koncerty,  operní a muzikálové vystoupení, divadlo – vše v jeden večer!

Milí rodiče, prarodiče, učitelé, kamarádi, spolužáci, milovníci hudby, zpěvu a divadla,

my, žáci ZŠ Janáčkovo náměstí vás co nejsrdečněji zveme v pondělí 18. prosince od 17. hodiny na VÁNOČNÍ AKADEMII. Pilně jsme zkoušeli a jsme připraveni  zpříjemnit vám večer svým vystoupením.

Připraven bude také vánoční jarmark, kde si můžete koupit malou radost pro sebe nebo dárek pro své blízké. Celý výtěžek dobrovolného vstupného a prodeje jarmarku vždy vložíme do dobročinného projektu, který jako žáci vybereme.

Podpoříte tedy nás, hudebníky, zpěváky i divadelníky tím, že přijdete a zároveň budete součástí pomoci potřebným. Společně budeme rozdávat radost, a to k Vánocům patří.

Protože se koncert koná ve sportovní hale školy, není možný vstup ve venkovní obuvi. Nějaké návleky máme k dispozici, ale rozhodně je lepší, vzít si něco na přezutí, nebo vstoupit bez bot. Děkujeme za pochopení.

Vystoupí pro vás:

• žákovská kapela SAH
  • BEAT BEATERS
  • školní dětský pěvecký sbor Janáčkovo Brumendo
  • divadlo, operu a muzikál nastudovali žáci školy v hodinách hudební výchovy

Těšíme se na vás!