MODROBĚH PRO DOBROU VĚC

Pro všechny, jejichž srdce jsou otevřená pochopení, pomoci a pohybu:

pojďte s námi vyběhat podporu lidem s PAS a měnit svět k lepšímu!

 

Modroběh je šancí zvýšit povědomí o poruchách autistického spektra, a také podpořit ZŠ Slezské diagonie a denní stacionář BENJAMÍN, který pracuje s lidmi s mentálním a kombinovaným postižením.

 

Takže si přijďte zaběhat nebo přispějte třeba drobnou finanční částkou k lepšímu životu lidem s PAS. Máme transparentní účet, který je připraven díky vám dělat svět lepším místem pro všechny! Děkujeme, že pomáháte
Modroběh očima dětí: https://1url.cz/brmPR
a

KDY: 26. dubna, 8:30-13:00
KDE: podél Opavice, od mostu u koupaliště směrem k Hlubčické ulici
Podporující účet: 1845312369/0800, specifický symbol: 162324
a
Plán je velký! Věříme, že budeme moci společně podpořit dva úžasné projekty:
Výtěžek sbírky bude věnován :
  • ZŠ Slezské Diakonie Krnov – přispějeme na nákup speciálních výukových pomůcek.
  • Středisku Benjamín, které pro své klienty revitalizuje prostor zahrady.
Zahrada vytvoří prostor, kde se lidé s těžkým zdravotním postižením budou mít možnost učit a rozvíjet prostřednictvím multisenzorického přístupu, který vychází z učení a vnímání svého vlastního těla a okolí skrze smysly (aktivity zaměřené na rozvoj jemné a hrubé motoriky, podpora vestibulárního systému, pozorování změn v ročním období, vnímání zvuků a vůni v přirozeném prostředí zahrady, ochutnávání pěstovaných plodů, vnímání přírodnin dotykem,..).

Archivy