Adaptační kurz

    Premiérový adaptační kurz žáčků prvních tříd proběhl 8. – 10.10.2008 přímo pod nejvyšší horou Moravy. Prvňáčci se ve středu ráno u autobusu rozloučili se svými rodiči a spolu se spolužáky a učitelkami vyrazili za „dobrodružstvím“ do Malé Morávky. Mnozí z nich se ocitli bez rodičů úplně poprvé. 

 Celé tři dny probíhaly ve veselém duchu. Prvňáčci hráli hry, díky krásnému počasí chodili na vycházky do lesa, navštívili Karlovu Studánku. Se spolužáky se domluvili na pravidlech, která budou ve škole dodržovat. Ale co je hlavní, naučili se spoléhat sami na sebe, na své nové spolužáky a našli si spoustu nových kamarádu i v jiných třídách.

    Všichni byli moc šikovní a adaptační kurz se obešel bez slziček a velkého stýskání po rodičích. Průběh celého kurzu mohli rodiče aktuálně sledovat na www.adaptak1.estranky.cz díky Adamovi Šimonkovi ze SPgŠ Krnov.

                                                                                             Eva Nevídalová

 

         

        

         

     

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy