Přebor školy v kopané

„Gól!!!“ Tento výkřik se ve čtvrtek 23.10. 2008 ozval na hřišti naší školy celkem 30 krát. Nemýlí se ten, kdo si myslí , že šlo o kopanou. Žáci osmých a devátých tříd si odehráli své každoroční mistrovství. A komu se dařilo nejvíc? Hráči 9.B nastříleli  14 branek a jejich brankář pustil za sebe do sítě jen čtyři míče a právě tolik stačilo na vítězství. Stříbrnou příčku obsadilo družstvo 9.M a bronz si odnáší 8.M. Vítězům gratulujeme a poraženým přejeme  více štěstí na jaře.   

Celkové pořadí: 

Umístění                třída       body                       skóre 

1.místo             9.B      10 b.                14 : 4

2.místo             9.M       8 b.                  8 : 4

3.místo             8.M       7 b.                  3 : 2

4.místo             8.B        3 b.                  3 : 8

5.místo             9.A        0 b.                  3 : 11

                                                           Petr Derka

Nejnovější příspěvky
Archivy