O "Podzimní dílnu" byl mezi žáky a rodiči zájem.

V pátek 31. 10. v 16.00 hodin jsme se sešli va svých třídách na "Podzimní dílnu", která se již stává tradicí. Přišli tatínci, maminky, babičky, sourozenci a hlavně žáci 2.A, 2.B a 2.C třídy.

Společně jsme si vyrobili pěkné výrobky s podzimní tematikou.

Krásný, barevný větrník vyráběly děti za vydatné pomoci svých rodičů. Při výrobě roztomilého strašidla bylo potřeba ukázat umění šití pavučin, kterými byla strašidla ozdobena. A třetím výrobkem byl ježeček z barevného papíru, který poslouží pro radost a oko jako ozdoba do květináče nebo jenom tak.

Když jsme společně dokončili vyrábění, děti se  těšily na lampionový průvod, který nás všechny čekal. Venku se zatím hezky setmělo a počasí nám přálo. Krásně jsme svítili, když jsme procházeli ulicemi v okolí náší školy.

Třídní učitelky 2. tříd děkují rodičům hlavně za to, že přišli a věnovali svým dětem kousek svého času na to, aby poznali jejich spolužáky, jejich rodiče a prostředí školy a třídy. Atmosféra byla tvůrčí a příjemná.

Iva Hoferková

Předchozí