Známe vítěze soutěže o nové logo školy!!!

      Neuvěřitelných 98 návrhu přihlásilo  59 účastníků do  soutěže o nové grafické logo školy.Porota z řad učitelů a starostů tříd to určitě neměla lehké. V prvním kole vybíralo 6 učitelů celkem 12 nejzajímavějších návrhů, mezi kterými byly výtvory žáků od  druhé až po devátou třídu, ale také práce učitelů a rodičů. V druhém kole pak 27 starostů všech tříd vybíralo z 12 nejvyvedenějších dílek, které se probojovaly do druhého kola to nejlepší. Boj to byl velmi vyrovnaný. Nakonec jen velmi těsně zvítězil návrh Tondy Keclíka, který tak bude mít tu čest vtisknout škole nové logo a zároveň si odnese výhru v podobě poukazu na nákup v hodnotě 1000,- Kč. Gratulujeme Tondovi a děkujeme všem účastníkům za velmi zdařilé návrhy a účast v naší soutěži.

       Vítězné logo se teď trochu zjednoduší a převede do digitální podoby. Uvedení nového loga spojíme s výstavkou všech prací přihlášených do soutěže.

                                                                                                   Karel Handlíř

Nejnovější příspěvky
Archivy