Olympiáda v jazyce anglickém zná své vítěze

Školní kolo olympiády v jazyce anglickém proběhlo ve čtvrtek 13.11.2008. Účastnilo se jí 48 žáků, kteří  soutěžili v kategoriích 6. a 7. ročníků a 8. a 9. ročníků.

První část klání byla zaměřena na přehled anglické gramatiky a poslech. Ve druhé pak soutěžící hovořili na téma, které si vylosovali. Na závěr popisovali obrázek. Tato část sledovala schopnost komunikovat, improvizovat a reagovat na otázky.

Hlavními kritérii hodnocení byla výslovnost, slovní zásoba, plynulost projevu a jazyková správnost. Všichni soutěžící předvedli skvělé výkony, odvahu a někdy i velký smysl pro humor.
                  🙂

Výsledky  kategorie žáků 6.-7. tříd:

1. Andrea Orgoníková  7.M

2. Terezie Lišková          7.M

3. Jan Zubrvalčík            6.M

Výsledky kategorie žáků 8.-9. tříd:

1. Ondřej Šrubař         9.M

2. Matěj Drulák              9.M

3. Erik Rathai                 8.M

První dva žáci z každé kategorie budou reprezentovat naši školu v okresním kole, které proběhne začátkem roku 2009 v Krnově. Děkujeme všem účastníkům za předvedené výkony, gratulujeme vítězům a přejeme jim hodně štěstí v okresním kole.

M. Miketová, A. Beauperová, A. Dlabajová, L. Křehlík