Žáci 8.M si pravidelně chodí sázet svůj strom.

Už potřetí jsme šli my, skupina žáků z 8M, zasadit svůj strom. Cíl byl dosažen uprostřed lesa poblíž Úvalna, kde se nachází oplocené území, na kterém lze zasadit si svůj strom. POZOR! Pokud se rozhodujete jít na tuto procházku, mějte se na pozoru před záludnými stezkami v lese. Několikrát jsme zabloudili.

Při procházce krásnou přírodou si můžete povšimnout zajíčka nebo divokého prasete, kteří hlídají stromečky před jejich ukořistěním. Jednou jsme slyšeli volání o pomoc našeho spolužáka, který měl pocit, že na něj chce zaútočit divoké prase. Rozhlížel se, na který strom vyleze. Naštěstí jsme zjistili, že to všechno byl jen povedený vtip naší spolužačky.

 

Nemusíte si s sebou nosit žádné zahrádkářské potřeby. Vše potřebné k zasazení svého stromu najdete u oplocenky.
Pokud máte rádi přírodu, neváhejte a zajděte si svůj strom zasadit. Strávíte čas v přírodě, ale nakonec i pomůžete lidstvu.

 

I zasazením jednoho stromu se dá změnit budoucnost. Ne nadarmo totiž existuje přísloví, které praví „ Příroda cokoliv říká, je moudré“.
                                                                      Anna Gemelová, Pavla Kořínková

Nejnovější příspěvky
Archivy