Stříbro z okresního finále v plavání si odnáší dívky i chlapci

      V pondělí 24.11.2008 se žáci naší školy zúčastnili okresního finále v plavání. Závody se konaly v krnovském krytém bazénu. V silné konkurenci se v žádném případě neztratili. Na start se postavila dvě družstva naší školy.

 

      První bylo dívčí, ve složení: Klára Homolová, Aneta Kubešová, Linda Petrová, Monika Plánková, Slavěna Lišková a Dominika Ostráková. Chlapecké družstvo tvořili: Jakub Říha, Daniel Flora, Vojta Mužík, Jiří Doubrava, Andreas Kosteas a na poslední chvíli nominovaný Matyáš Háma.

      Naši závodníci podali obdivuhodné výkony a to zejména ve štafetách na 4x25m a 6x50m. Díky jejich snažení a mohutnému povzbuzování obsadili shodně, chlapci i děvčata, krásné 2.místo!

      Všem účastníkům děkujeme za účast a gratulujeme.                                                                                                         B.Caknakisová

Nejnovější příspěvky
Archivy