DO-RE-MI ve školní družině

V úterý 20.1.se proměnila třída ŠD II.oddělení v hudební studio, kde si malí zpěváčci vyzkoušeli své pěvecké dovednosti. Zkušená moderátorka Evička si postupně vybírala děti, které se snažily co nejlépe zazpívat připravenou písničku.

  

Nelítostná porota pozorně sledovala nejen vhodný výběr písně, intonaci, a pohyb při zpívání ale i fantazii dětí při výběru různých doplňků, dekorací a převleků, které se vztahovaly ke zpívanému textu.

 

Všechny děti se pečlivě na soutěž připravily, proto bylo pro porotu velmi obtížné vybrat ty nejlepší. Po důkladné poradě se přece jen porota shodla a vyhlásila vítěze pěvecké soutěže.

  

 Pro všechny děti byla připravená medaile, drobné dárky a pamlsek. Po předání cen se děti naučily taneček, který si na závěr společně podle hudby zatančily.

                                                                           text a foto: B. Šrubařová

   

Archivy