Skutečná krása nesouvisí nutně s tím jak vypadám …

17.dubna jsme měli v rodinné výchově program Body Talk (kampaň za skutečnou krásu). Bylo to super. Na besedě jsme si povídali o tom, že není důležitý vzhled, ale to co každý z nás umí. Dostali jsme trička, na která jsme si malovali svoje zájmy (bylo to opravdu rozmanité- kopaná, herectví, turistika, hudba, počítačové hry apod.)

  

Hráli jsme pexeso se známými osobnostmi ( jedna fotka z dětství, druhá z dospělosti- ach ta změna proměny). Často jsme se i nasmáli.

  

Nechyběla ani zdravá výživa v podobě svačinky a zdůvodnění, proč si někdo vybral čokoládu a jiný jablko. Hádejte, co si vybrala většina? NO SAMOZŘEJMĚ ČOKOLÁDU.

  

Na konci programu jsme psali pěkné vzkazy svým spolužákům, které dostali v obálce. Nikdo nepřišel zkrátka ani paní učitelka. Program se nám velmi líbil a těšíme se na další.                                                                           

                                                                             třída    6. M

 

   

 

Archivy