Maňáskové divadlo ve školní družině.

První společnou akcí školní družiny, bylo maňáskové představení pro malé školáky.  Z nedalekého městečka Šternberka přijelo za nejmenšími dětmi maňáskové divadlo „Sluníčko“.

Po krátkém přivítání na děti čekaly tři pohádky a jejich plyšoví hrdinové. Největší  úspěch měla pohádka O třech prasátkách, při které si mohly děti zazpívat známou písničku  „Tři čuníci “.

Pohádky O Koblížkovi  a  Dlouhý, široký a bystrozraký se malým divákům také líbily. Mezi  jednotlivými příběhy si děti za hudebního doprovodu zazpívaly známé písničky.

Divadélko se všem líbilo a příští rok se budeme těšit na nové pohádky a jejich hrdiny.

Za ŠD – B. Šrubařová