Prvňáčci, pojďte s námi za pohádkou aneb „Princezna na vdávání“

Žáci třídy 6.M si připravili pro své prvňáčky moderní pohádkovou hru s názvem „Princezna na vdávání“. Hlavní protagonisté malé herecké společnosti třídy 6.M  zpestřili prvňáčkům svým divadelním představením jejich slavnostní pasování na Městském úřadě v Krnově dne 19. 10. 2009.

 

 

 

Hlavní hrdinkou pohádkového příběhu byla velmi krásná a milá, ovšem zcela nevzdělaná princezna, která se však díky svému nadání, své píli a svědomitosti stala nejen výbornou hospodyní, nýbrž  i vtipnou společnicí.

 

  

 

 

V hlavních rolích:

Vypravěč:  Adéla Havlíčková 

Uvaděčky: Monika Škrabalová a Nikola Svobodová

Báseň: Jana Haščinová

Princezna:  Majty Černá

Princ Dlabomil:  Daniel Křapa

Princ Hadromil:  Nikola Dvořáková

Princ Vlasomil:  Tomáš Marek

Princ Švandomil:  Vít Abrahám

Královna Všehomila:  Michaela Tenglerová

Knihovnice:  Nikola Chalupová a Simona Havelková

Zvonkař:  Adam Vlasák / hradní stráž /

Kulisáci:  Daniela Kotrlová / slunce, lesní mýtina /     

Michal  Daněk / okno komnaty /David Mečár/ královský zámek /                     

Adam Peter  / královský zámek /

Režie a scénář: Kamila Lukszová

 

Archivy