Can I help you?

Jednoho dne se procházím kolem třídy 7.M a koukám, že mají po zvonění otevřené dveře. Řeknu si, že žáky půjdu napomenout. Jenomže ještě ani nedojdu ke dveřím a co nevidím!!! Měli prostřený stůl a když se podívám pořádně, na stole vidím i jídelní lístek. Nedalo mi to a vešla jsem dovnitř. Překvapeně koukám, protože žáci téže třídy si objednávali výborná jídla a pití a doslova si na nich pochutnávali.

Potom za mnou přišel číšník a spustil na mě anglicky: "Hello, can I help you?" Tak to už bylo na mě moc a zeptala jsem se dětí, co se děje. Nakonec mi vše vysvětlili. Teď už vím, že v hodině angličtiny dělali scénky na téma "V restauraci".

A když už jsem se v "restauraci" ocitla, objednala jsem si "fried cheese and potatoes, a chocolate cake and a cup of coffee" a můžu říct, že děti ze 7.M are great cooks. 🙂

Text: Radka Cabáková, Foto: Martina Miketová

Následující