Vánoční čarování

Víkendový odpočinek a relaxaci od školních povinností vyměnily družinové děti za společně strávené chvíle opět ve školních prostorách při akci nazvané „Vánoční čarování“. V pátek 11. 12. 2009 se sešlo celkem 70 dětí, které se rozhodly vyměnit teplou postýlku za spacák a karimatku.

 

   

 

Všechny paní vychovatelky si pro děti ze svého oddělení připravily bohatý program.  Děti si vyzkoušely svoji zručnost, představivost a procvičily si jemnou motoriku. Nechyběly ani vánoční zvyky a tradice, zdobení vánočního stromečku, zpívání a poslech vánočních koled.

 

   

 

O plná bříška se nám postaraly šikovné maminky, kterým tímto moc děkuji za ochotu a kreativitu při pečení /viz. krokodýl/.

 

 

 

O půl desáté už některé děti pokukovaly po třídě, kde by našly to nejlepší místečko na spaní a tak nám nezbylo nic jiného než si ustlat, vyčistit zuby, převléci se do pyžamek, nachystat mazlíčka na spaní, přečíst pohádku a popřát místo maminek sladkou dobrou noc.

 

                                                                              Text a foto: B. Šrubařová

 

     

 

   

Archivy