Vánoční jazyková besídka

Ve čtvrtek 17.12.2009 v odpoledních hodinách naše škola uspořádala besídku, na které vystoupili s krátkým programem žáci v českém, anglickém, německém a francouzském jazyce. Besídka se tentokráte konala v tělocvičně a celý program byl ozvučen aparaturou pana Hradečného.

 

 

 

Skvělí moderátoři Honza Hercig a Tomáš Navrátil uvedli tento program:

 

1. Anglické říkanky a písničky – 5.D

2. O řepě v němčině – 6.M

3. Karlík a továrna na čokoládu v angličtině – 7.M

4. Písnička Let it snow v podání Máji Alčerové – 7.M

5. Francouzské říkanky – 8.A

6. O řepě v angličtině – 5.D

7. Čaroděj ze země Oz v angličtině – 8.M

8. Mamma Mia 2 v angličtině – 9.M

 

 

 

Závěrem si všichni společně zazpívali vánoční koledy. Pro všechny účastníky a návštěvníky bylo připraveno bohaté občerstvení. Za peníze ze sbírky, která byla pořádána při vstupu, koupíme hračky pro děti v krnovské nemocnici. Děkujeme všem účastníkům za krásný předvánoční dáreček a všem učitelům za trpělivost při nácviku programu.

 

                                                                             Text: A. Beaupereová

 

   

   

   

 

Následující

Nejnovější příspěvky
Archivy