Olympiáda v AJ

Dne 21.1.2010 sekce anglického jazyka pořádala školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Tato soutěž má již mnoholetou tradici na naší škole, nejlepší dva žáci z každé kategorie postupují do okresního kola.

1. kategorie je pro 6. a 7. třídu a 2. kategorie pro 8. a 9. třídu. Olympiáda má 3 části: písemný test, poslech a odpovědi na otázky a konverzace na vylosované téma s popisem obrázku.

Celkem se školního kola zúčastnilo 35 žáků.

V 1. kategorii zvítězili: 1. místo Radka Cabáková 7. M

2. místo Jan Zubrvalčík 7. M

3. Marta Černá 6. M

Ve 2. kategorii zvítězili: 1. místo Michal Zábrodský 8. B, Michal Šrůtek 9. M se stejným počtem bodů

3. místo Andrea Orgoníková 8. M

Poděkování patří všem zúčastněným žákům, učitelům za přípravu a vítězům přejeme mnoho úspěchů v Okresním kole!!

Sepsala Mgr. A.Beaupereová