Zimní radovánky

Bohatá sněhová nadílka dělá radost nejen  vyznavačům zimních sportů ,ale především dětem,které takový příval sněhu v našich podmínkách nepamatují. Vzhledem k uspěchanému způsobu dnešního života, si některé děti nemají možnost sněhové peřiny ani pořádně užít.

 

  

 

Ve školní družině se snažíme využít každé volné chvilky, aby se mohly děti na sněhu vydovádět. Děti z I. oddělení neváhaly a jakmile povolily velké mrazy a sníh se začal konečně lepit, postavily celou“ sněhulákovu  rodinku“. Děti z většího oddělení využily obří koule ke skokům přes překážku a šikovní kluci stavěli různé pevnosti a hradby.

 

  

 

Odvážné děti z III. oddělení vzaly boby, sáňky, lopaty a vydaly se na Bezručův vrch, kde předvedly různé způsoby sjíždění z kopce. Některé děti si vystačily s obrovskými navezenými hromadami sněhu u řeky a u knihovny. I když jsme se do školy vraceli většinou promrzlí a promočení, dětem to zjevně vůbec nevadilo a s červenými tvářemi vypadaly velmi spokojeně.

text: B. Šrubařová, foto: D. Gebauerová

 

   

Archivy