Chuť po chuti…doušek po doušku…

 Dne 12. března 2010 jsme na naší škole přivítali pracovníky krnovské firmy Kofola a.s. Úkolem této milé návštěvy bylo seznámit děti se zbrusu novými výrobními chutěmi připravovaných ovocných nápojů a otestovat jejich lahodnost přímo v terénu.

  

 Kromě degustace chutí vyjadřovaly děti také své názory k barevným etiketám stávajících výrobků, případně navrhovaly změnu podle vlastních představ. Žákům třídy 6. B nejvíce zachutnala příchuť jahodová, druhé místo patří jablku a na třetím místě skončila příchuť pomerančová.

  

Firmě Kofola a.s. mnohokrát děkujeme za zpříjemnění pátečního dopoledne a ukázku marketingového průzkumu.

 

Dobrou, zdravou chuť!

S nápoji z ovoce, buď jak buď,

doušek po doušku již od rána,

                                                    síla zdraví je vyhrána!

 

text a foto: K. Lukszová

Nejnovější příspěvky
Archivy