Klokan přiletěl v březnu

Ve středu 18. března proskákal naší školou MATEMATICKÝ KLOKAN ! Na 45 minut zaskočil do druhých a třetích tříd, aby zjistil, že nejlepší cvrčci  na naší škole jsou dva – Martin Vondra a Tomáš Zámarský z 3A, kteří získali plný počet bodů (60 bodů). Sladkou odměnou byli oceněni i další cvrčci, kteří se stejným bodovým hodnocení (55 bodů) obsadili druhé místo – Tereza Janíčková, Barča Kratochvílová, Ondřej Novák, Natálie Tobiášková a třetí Tereza Mruzková (52 bodů). Všichni uvedení cvrčci jsou ze třídy 3A.

V dalších kategoriích tj. klokánek (4. s 5. ročníky), benjamín (6. a 7. ročníky), kadet (8. a 9. ročníky) zdolávalo zajímavé matematické příklady během 60ti minut celkem 175 žáků. Nejlepším klokánkem je Eliška Šťastná z 5C. O jedenáctibodový skok zůstal za Eliškou Šimon Míček z 5B a Aleš Bažo z 5D obsadil třetí místo.

První oceněný benjamín a nejlepší skóre z celé školy získala Marie Alčerová ze 7M. Na dalších dvou oceněných místech jsou hoši ze 7M Jan Zubrvalčík a Filip Svoboda.

V kategorii kadet vyhrál Jiří Doubrava z 9M. O „fous“ uteklo prvenství  Danovi Zmrzlíkovi (9M) a třetí místo získal Dominik Hampl z 9C.

 Další informace o soutěži a republikový průměrný počet bodů v každé kategorii je k dispozici na http://www.matematickyklokan.net 

 

Výsledkové listiny:

 

Cvrček 2010

Klokánek 2010

Benjamín 2010

Kadet 2010

 

Text a foto: M. Mylková

Nejnovější příspěvky
Archivy