Ekosoutěž 2010

V dubnu se naši žáci zúčastnili Ekosoutěže 2010 v Bruntále. V celkovém počtu 16 žáků vytvořili 4 družtva (2 z osmých tříd a 2 ze šestých tříd). Vstupním úkolem každého družstva bylo vymyslet a vytvořit logo, které by se mohlo použít pro další ročníky ekologické soutěže. Jak se s tímto úkolem žáci vypořádali posuďte sami. (viz fotografie).

     

 V Bruntále je čekala spousta úkolů z oblasti ochrany přírody a vesmíru. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorii – mladší a starší žáci. Všechna družstva se s úkoly vypořádala se ctí a vervou. Nejlépe se ve své kategorii umístilo družstvo ze 6.M ve složení Nikol Svobodová, Daniela Kotrlová, David Mečár a Petr Frank.

     

Všem účastníkům z naší školy děkujeme a přejeme úspěchy v příštích ročnících soutěže.

text a foto: Irena Štěpánková

Archivy